HYPOALERGICA


Gdy wrażliwa skóra potrzebuje specjalnej troski…

 

Hypoalergica


łagodny zabieg przeciwzmarszczkowy do skóry wrażliwej

Stworzony wg idei „po pierwsze nie szkodzić” zabieg przeciwzmarszczkowy przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji cery wrażliwej. Łączy w sobie działanie sprawdzonych składników i preparatów z nowoczesnymi rozwiązaniami współczesnej kosmetologii. Zastosowanie w trakcie zabiegu wyjątkowego połączenia peptydu NEURO-TOLERANCE z kwasem hialuronowym i pantenolem ma za zadanie ukoić i przywrócić komfort skórze wrażliwej, natomiast płat kolagenowy
i emulsja z kompleksem COLLAGEN BOOST wykorzystane są, aby w łagodny i delikatny sposób zredukować zmarszczki, przywrócić skórze blask, jędrność i elastyczność. Ponadto witamina P zwana również witaminą przepuszczalności (permeability vitamin) ma za zadanie wzmocnić naczynka i sprawić, by były one bardziej odporne na czynniki wyzwalające reakcję rumieniową. Chwili relaksu dopełni masaż wykonany preparatami, których bezpieczeństwo potwierdza doświadczenie kosmetologów stosujących je w swoich gabinetach. Wszystko po to, by także cera wrażliwa zaznała wyjątkowej, skutecznej pielęgnacji Salon de luxe.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • poprawa wyglądu skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • silne nawilżenie i ukojenie
  • przywrócenie poczucia komfortu
  • przywrócenie skórze młodzieńczego blasku i świeżości

Uwaga:
Każdy zabieg do cery wrażliwej powinien być poprzedzony szczegółowym wywiadem. Jeżeli zaistnieje podejrzenie występowania schorzeń dermatologicznych (np.: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty lub inne) lub klient jest w trakcie leczenia dermatologicznego bądź alergologicznego – nie kwalifikuje się do zabiegu.
W przypadku cer ekstremalnie wrażliwych zabieg polecamy wykonywać pojedynczo, cerom delikatnym, suchym, wymagającym polecamy kurację 4–6 zabiegów 1 raz w tygodniu.