Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

HYPOALERGICA


Gdy wrażliwa skóra potrzebuje specjalnej troski…

 

Hypoalergica


łagodny zabieg przeciwzmarszczkowy do skóry wrażliwej

Stworzony wg idei „po pierwsze nie szkodzić” zabieg przeciwzmarszczkowy przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji cery wrażliwej. Łączy w sobie działanie sprawdzonych składników i preparatów z nowoczesnymi rozwiązaniami współczesnej kosmetologii. Zastosowanie w trakcie zabiegu wyjątkowego połączenia peptydu NEURO-TOLERANCE z kwasem hialuronowym i pantenolem ma za zadanie ukoić i przywrócić komfort skórze wrażliwej, natomiast płat kolagenowy
i emulsja z kompleksem COLLAGEN BOOST wykorzystane są, aby w łagodny i delikatny sposób zredukować zmarszczki, przywrócić skórze blask, jędrność i elastyczność. Ponadto witamina P zwana również witaminą przepuszczalności (permeability vitamin) ma za zadanie wzmocnić naczynka i sprawić, by były one bardziej odporne na czynniki wyzwalające reakcję rumieniową. Chwili relaksu dopełni masaż wykonany preparatami, których bezpieczeństwo potwierdza doświadczenie kosmetologów stosujących je w swoich gabinetach. Wszystko po to, by także cera wrażliwa zaznała wyjątkowej, skutecznej pielęgnacji Salon de luxe.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • poprawa wyglądu skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • silne nawilżenie i ukojenie
  • przywrócenie poczucia komfortu
  • przywrócenie skórze młodzieńczego blasku i świeżości

Uwaga:
Każdy zabieg do cery wrażliwej powinien być poprzedzony szczegółowym wywiadem. Jeżeli zaistnieje podejrzenie występowania schorzeń dermatologicznych (np.: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty lub inne) lub klient jest w trakcie leczenia dermatologicznego bądź alergologicznego – nie kwalifikuje się do zabiegu.
W przypadku cer ekstremalnie wrażliwych zabieg polecamy wykonywać pojedynczo, cerom delikatnym, suchym, wymagającym polecamy kurację 4–6 zabiegów 1 raz w tygodniu.