MAROKAŃSKI SKARB


Gdy skóra się świeci...


ZABIEG NORMALIZUJĄCY DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ

Zabieg do cery tłustej i mieszanej z rozszerzonymi porami, skłonnej do powstawania zaskórników, łojotoku, pozbawionej blasku i świeżości.
Zabieg Marokański skarb opracowano na bazie wielu cennych składników, a szczególnie: aktywnej glinki marokańskiej „Moulouya” (maska VITAL ACTIVE) bogatej w krzemionkę o unikalnych właściwościach, występującej tylko w jednym miejscu na świecie – u podnóża gór Atlas. Jej oczyszczająca, regenerująca i antybakteryjna moc od lat jest wykorzystywana w tamtejszych ludowych rytuałach. Zastosowano też:

  • olejek z drzewa herbacianego z Australii, najsilniejszy naturalny środek antyseptyczny,
  • naturalne algi mikronizowane z Wybrzeża Bretanii o działaniu regenerującym, nawilżającym, remineralizującym i witalizującym,
  • wyciąg z grejpfruta i kompleks witamin o działaniu antyłojotokowym.

Ten rewelacyjny zabieg do skóry z problemami daje bardzo dobre efekty antyłojotokowe, stanowi bogate źródło substancji aktywnie włączających się w proces normalizacji metabolizmu skóry, poprawia to jej stan i wygląd. Pozwala na chwilę przenieść się w odległe krainy, chłonąć niezwykłe zapachy, a potem – podziwiać odświeżoną, ładniejszą, zadbaną cerę.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • cera staje się wyraźnie gładsza, matowa, o ładniejszym kolorycie,
  • rozszerzone pory głęboko się oczyszczają i zwężają,
  • skóra jest nawilżona, zregenerowana, ujędrniona.

Zabieg można wykonywać zarówno pojedynczo, w celu odświeżenia i poprawy wyglądu cery, oraz jako kurację 5–6 zabiegów 1–2 razy w tygodniu.

Zabieg trwa około 70 minut.