MasażeZapraszamy na masaże świata, w naszym gabinecie poczujecię się jak w raju. Piękne aromaty, relaksująca muzyka, egzotyczne techniki masażu.

masaż polinezyjski 120 zł/40 min

oferta specjalna ALBERO beauty&wellness

 

MASAŻ POLINEZYJSKI

 

Relaksujący masaż całego ciała z elementami masażu Ma-uri oraz polinezyjskich technik. Prawdziwe zaproszenie w podróż po egzotycznych Wyspach Polinezji. Ten tradycyjny masaż jest mocny, powolny i rytmiczny. Opiera się na głębokim pobudzeniu mięśni. Mieszkańcy Polinezji wykonują go z użyciem olejku Monoi najczęściej na plażach, gdzie ciało ma kontakt z gorącym piaskiem. Ciepłe stemple z piaskiem, uwodzicielski zapach olejku Mahana Massage Oil pomogą zapomnieć o troskach dnia codziennego, odprężą ciało i umysł.

 

 

masaż szwedzki 110 zł/60 min

oferta specjalna ALBERO beauty&wellness

 

MASAŻ SZWEDZKI

 

 

Masaż ma za zadanie przywrócić naturalny tonus mięśniowy, ma znieść dokuczliwe napięcia z ramion i lędźwi. Głębokie opracowywanie mięśni wpływa korzystnie na metabolizm mięśniowy, poprawia się krążenie płynów międzytkankowych. Masaż daje uczucie lekkości i miękkości w masowanych stawach. Często już po pierwszym masażu mijają bóle mięśniowe i stawowe. Stosowany profilaktycznie w formie masażu całościowego podnosi ogólną sprawność fizyczną i umysłową. W stanach ciągłych napięć masaż szwedzki przynosi natychmiastową i długo odczuwalną ulgę, oraz ogólne odprężenie.

 

 

 

Masaż egzotyczny 250zł/90min

Zabieg firmowy na ciało DERMIKA Salon&SPA

 

ORIENT EXPRESS zabieg wellness, poprawiający jakość skóry i korygującym jej niedoskonałości

 

Udaj się z nami w podróż, gdzie mieszają się nuty orientalnych kwiatów orchidei i pomarańczy z rozgrzewającą mocą czarnego pieprzu. Gdzie roztacza się aura zapachu, który pobudzi Twoje zmysły i doda Ci pozytywnej energii. Poczujesz wewnętrzną harmonię już od oczyszczającego całe ciało naturalnego peelingu w bardzo nietypowej, intrygującej formie pachnących przypraw. Zachwyci Cię masaż wykonany gorącymi kamieniami.
Odpowiednio dobrane aktywne preparaty i muzyka dadzą wspaniałe uczucie zadowolenia i błogości. Niezwykle zrelaksują i przywrócą promienny wygląd oraz rewelacyjnie wygładzą i ujędrnią skórę.

 

 

Masaż ayurveda 200 zł/60 min

 

Masaż firmowy Thalgo

 

MASAŻ INDOCEANE

 

Jest to niezwykła podróż w krainy piękna i relaksu, a ciało osiąga stan pełnego odprężenia i relaksu. Podstawowymi składnikami linii są: kompleks Qi - Marine (wyciąg z brązowej algi Undaria Pinnatifida) i lotos posiadające wyjątkową zdolność rewitalizacji i redukcji stresu. Masaż Indoceane to kwintesencja wyjątkowych filozofii, propozycja dla osób zestresowanych, potrzebujących odprężenia i poprawy samopoczucia. Masaż jest inspirowany Ayurvedą. Najpierw nakłada się na centra energii (czakry) Qi-Balm, a następnie ciepły olejek bogaty w oleje esencjonalne i wykonuje się masaż, który uwalnia ciało i umysł od napięć.

 

 

Japoński masaż twarzy 80 zł/30min

 

MASAŻ TWARZY SHIATSU japońska recepta na młodość

 

Shiatsu to tradycyjna japońska technika masażu uciskowego (korzenie sięgają starożytnych Chin i Japonii ponad 2000 lat wstecz). Uciski wykonywane są w specyficznych punktach na twarzy, jak również na ciele aby stymulować meridiany (odpowiedzialne za przepływ energii w organizmie) oraz pobudzać krążenie krwi i limfy. Shiatsu zapewnia organizmowi balans i równowagę. Shiatsu odpręża oraz upiększa zarówno skórę, jak i umysł.

 

 

masaż relaksacyjny 140 zł/60 min

Masaż  firmowy Thalgo

 

MASAŻ „MER & SENS”

 

Masaż z użyciem kamieni i wykorzystaniem relaksującego olejku aromatycznego Aromaceane Massage Oil. Zabieg wpływa na ośrodki energii zwane czakrami, pomaga pozbyć się napięć i stresu, działa uspakajająco i relaksująco, poprawia odżywienia skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, ułatwia penetrację substancji odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż jest polecany dla klientów spiętych, zestresowanych.

Masażowi towarzyszy wrażenie falowania, które pozwala na rozluźnienie z niczym nieporównywalne. . Gesty są powolne, krążące, spiralne. Pozwala to masażyście na przeniesienie klienta w krainę spokoju i utrzymanie w stanie błogości.