Medycyna estetyczna


Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyty  

CENNIK *w zakładce do pobrania

 

Zabiegi do walki z:

 •  starzeniem skóry
 • depozytami tłuszczu
 • utratą włosów
 • rozstępami
 • brakiem sprężystości skóry

 

Co to jest?

Nowością, która podbija rynek kosmetyczny i zdobywa zaufanie kobiet jest RESTYLAN. Jest to nowy wypełniacz, czyli substancja, którą wstrzykuje się pod widoczne zmarszczki, mająca je wypchnąć do góry i przez to wygładzić. Jest to substancja podobna do stosowanego powszechnie kwasu hialuronowego, jednak znacznie skuteczniejsza. Uwalnia się ona stopniowo, dzięki czemu widoczne efekty utrzymują się znacznie dłużej. Stosuje się ją głównie do powiększania ust,wygładzania zmarszczek, do korekcji głębokich bruzd.

 

Zmarszczki to problem skórny, który zniknie z Twojego życia już po jednym prostym zabiegu. Jeśli chciałabyś pozbyć się średnich oraz większych zmarszczek, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie zabiegu korygująco-wygładzającego.

Zabieg ten polega na wykonaniu niewielkiego nakłucia na skórze, dzięki czemu szybko i skutecznie koryguję wszelkie pojawiające się niedoskonałości. Po zabiegu, skóra odzyskuje swój dawny blask, a TY zyskujesz dużo większą pewność siebie. Cały zabieg trwa kilkanaście minut, a do jego przeprowadzenia nie są wymagane żadne testy alergiczne.

W zabiegach wypełniania większych zmarszczek najczęściej stosuję kwas hialuronowy, niezwykle skuteczną i całkowicie bezpieczną medyczną substancję wypełniającą. Dzięki trwałej strukturze molekularnej, doskonale wygładza i redukuje On wszystkie większe zmarszczki. Kwas hialuronowy jest także niezastąpiony w redukowaniu m.in. głębokich fałdów nosowo-wargowych, bruzd marionetek oraz korygowaniu konturów twarzy – kości policzkowych, nosa, podbródka, czy oczu. W zabiegach stosuję najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:

Zmarszczki pozostające w spoczynku:Zmarszczki poziome czoła

 • okolicy oczu
 • kurze łapki
 • czoła
 • zmarszczki palacza
 • gładzizny czołowej
 • Zmarszczki okolicy gładzizny czołowej
 • Zmarszczki na szyi
 • Opadające kąciki ust

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego - polisacharydu naturalnie występującego w organizmie poddanym opatentowanemu procesowi stabilizacji.


RESTYLANE jest jedyną linią produktów, która zapewnia rozwiązania dedykowane wszystkim warstwom skóry, służące do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów twarzy i ust.

 


RESTYLANE wydobywa Twoje naturalne piękno, dzięki odnowieniu objętości Twojej skóry, poprawie jej delikatności i rewitalizacji.

 

Restylane natychmiast koryguje skutki starzenia. Możesz swobodnie kształtować swoją twarz by wydobywać Twoje naturalne piękno niezależnie od wieku. Restylane przywraca jędrność i objętość ust, zwiększa elastyczność i gładkośćskóry, poprawia naturalny kontur twarzy.

Organizm ludzki posiada naturalny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Restylane w konsekwencji ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji). Ponieważ Twoja twarz w miaręstarzenia się zmienia swój kształt, nadanie jej stałego wyglądu (zastosowanie sztucznych, permanentnych wypełnień) może być decyzją,której w przyszłości możesz żałować.Z Restylane nie podejmujesz takiego ryzyka.

 

Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry

Dzięki Mezoterapii wszyscy Twoi znajomi będą chcieli być w Twojej skórze!

lek. med. Patryk Tokłowicz

 

Zabiegi przy użyciu Mezoterapii to doskonały i skuteczny sposób na odwrócenie efektu starzenia się skóry, wypadania włosów, powstawania cellulitu, czy występowania trądziku. Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się, jak to jest, kiedy w rzeczywistości jest się kobietą ze swoich marzeń – zapraszam do skorzystania z prostego, bezbolesnego i całkowicie bezpiecznego zabiegu z użyciem Mezoterapii.

Metoda ta polega na wprowadzeniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Najczęściej zabieg wykonywany jest w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, skóry głowy, pośladków, ud, czy brzucha. Ze względu na charakter zabiegu może on być wykonywany tylko przez doświadczonego lekarza, za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły lub też mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do Mezoterapii.

Największą tajemnicą udanego zabiegu Mezoterapii jest sporządzenie odpowiedniego roztworu, który najczęściej stanowi mieszaninę trzech substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami. Dobrze dobrane koktajle dają efekt doskonałego rozjaśnienia, nawodnienia i odmłodzenia skóry, jak równieżdziałają przeciwzmarszczkowo i przeciwcellulitowo.

Sukces terapeutyczny polega na skutecznym przeprowadzeniu zabiegu przez doświadczonego lekarza, składającego się z kilku podstawowych etapów:

 • Etap 1. Nawodnienie.
 • Etap 2. Odżywienie.
 • Etap 3. Eliminacja wolnych rodników.
 • Etap 4. Odnowa komórkowa, regeneracja kolagenu.

Proces terapeutyczny, w zależności od potrzeb, może składać się ze wszystkich etapów, bądź skupiać się tylko na jednym z nich.

Wskazania do zastosowania Mezoterapii:

 • skóra szara, pozbawiona połysku,
 • zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja),
 • skóra źle nawodniona i odżywiona,
 • cellulit,
 • lokalne otłuszczenie,
 • wypadanie włosów,
 • skóra naczynioruchowa.

COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY

 

Jeśli przebarwienia skóry nie dają Ci spokoju, zachęcam do skorzystania z szybkiego, prostego i bezbolesnego zabiegu, po którym Twoja skóra odzyska swój dawny blask i kolor – naturalny kolor.

Zabiegi wykonuję przy użyciu preparatu Cosmelan, który skutecznie usuwa wszelkie przebarwienia. Dzięki spektakularnym efektom, Cosmelan zyskał sławę i uznanie na całym świecie, stając się niezastąpionym preparatem używanym przez najlepszych specjalistów od dermokosmetyki. W profesjonalnych i doświadczonych rękach, jest niezastąpionym narzędziem na drodze do całkowitej likwidacji wszystkich przebarwień skóry.

Cosmelan® to najskuteczniejszy preparat w kuracji wybielającej dostępny na rynku. Jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, dzięki czemu jest niezastąpiony we wszelkich problemach związanych z przebarwieniem także Twojej skóry. Cosmelan® Zawiera czynniki rozjaśniające o stopniowym działaniu. Jest On Bardzo skuteczny w procesie usuwania przebarwień typu melasma.

Zabieg likwidacji przebarwień składa się z dwóch części. W pierwszej części nakładam maseczkę Cosmelan I.. Po konsultacji i badaniu, ustalam optymalny czas utrzymania preparatu na Twojej twarzy. Druga część zabiegu polega na codziennym nakładaniu kremu Cosmelan II, według wcześniej ustalonego harmonogramu.

 

Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

 • - plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma),
 • - przebarwienia po słoneczne.

Peelingi zalecam w przypadku następujących problemów skórnych:

Problemy z trądzikiem i zaskórnikami. Polecam zabieg przy użyciu peelingów z grupy alfahydroksykwasów (AHA) lub betahydroksykwasów (BHA). W zależności od nasilenia choroby oraz reakcji skóry na poszczególne składniki, zabiegi wykonywane są peelingiem glikolowym, salicylowym, migdałowym albo pirogronowym.

Problemy z bliznami potrądzikowymi. W tym przypadku stosuję peeling TCA, peeling salicylowy lub yellow peel. Efekt jest jeszcze lepszy w połączeniu z mikrodermabrazją.

Nadmierne przetłuszczanie się skóry, łojotok. Skutkuje to rozszerzeniem się porów i pojawianiem się zaskórników. W takim wypadku przeprowadzam serię zabiegów z użyciem kwasu pirogronowego.

Sucha skóra na twarzy. W tym wypadku stosuję peeling z kwasem glikolowym , który znacznie poprawia stopień nawilżenia skóry i odbudowuje barierę ochronną naskórka.

Zmęczona skóra, drobne linijne zmarszczki. Aby Twoja skóra stała się bardziej świetlista, nawilżona, a w konsekwencji także odmłodzona, zalecam prosty zabieg przy użyciu peelingu glikolowego.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI 

Nadpotliwość jest jednym z najczęstszych problemów XXI wieku. Warto pamiętać, że nadpotliwość to choroba, nie nasza cecha charakteru – nie jest zależna od nas. Dlatego, jak z każdą chorobą, także i z nadpotliwością można i trzeba walczyć. Dzięki prostemu zabiegowi zapomnisz o tym przykrym problemie oraz o przykrych codziennych konsekwencjach związanych z nadmierną potliwością.

Pamiętaj – nadpotliwość wcale nie musi zatruwać Ci życia. Jest bardzo łatwa do pokonania. Wystarczy jedna wizyta w moim gabinecie, a nadmierna potliwość zniknie bezpowrotnie na długi czas…jak profesjonalną ręką odjął!

Problem nadpotliwości leczę przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.

W swojej codziennej pracy, zajmuję się skutecznym eliminowaniem następujących rodzajów nadpotliwości:

Nadpotliwość miejscowa- często dotyczy dłoni, stóp, pach, rzadziej twarzy. Pojawia się zwykle w dzieciństwie, nasila w wieku 20-30 lat, a więc w czasie najwyższej aktywności towarzyskiej, osobistej i zawodowej.
Nadpotliwość uogólniona - dotyczy całego ciała. Zwykle jest następstwem choroby (infekcji, cukrzycy, nadczynności tarczycy).