PROMOCJE


PAKIET OWOCOWY       300 ZŁ

 

EGZOTYCZNE CHWILE

Przeniesiemy Cię na rajskie plaże, gdzie w słońcu będziesz biegać po rozgrzanym piasku – sprężysta, młoda i pełna witalności. Zaznasz wszechstronnej
i wyrafinowanej pielęgnacji, rozpieszczających, zniewalających zmysłowych wrażeń. A gdy niezwykle odprężona wrócisz do rzeczywistości, zadziwią Cię efekty naszych starań. Długo pachnąca radością będziesz pewna siebie i gotowa na wszystkie wyzwania.

Zabieg wellness oparty na ekstraktach z cytrusów i owoców egzotycznych, z nutą tropikalnych zapachów. Niezastąpione źródło flawonoidów, garbników i innych substancji naturalnych, chroniących skórę przed wpływem środowiska zewnętrznego, detoksykujących, ujędrniających i wygładzających, wspomagających modelowanie sylwetki i redukujących objawy cellulitu. Starannie przygotowane preparaty mają za zadanie przywrócić skórze aksamitną gładkość i atrakcyjny wygląd, w aurze zapachów soczystych owoców.
Polecamy wykonanie tego zabiegu jednorazowo, zawsze gdy niezbędna jest profesjonalna pielęgnacja skóry i potrzeba relaksu wprowadzającego w atmosferę urlopowego lenistwa.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • aksamitne wygładzenie skóry
  • doskonałe nawilżenie i natłuszczenie
  • atrakcyjnie pachnące, gładkie ciało

 

  1. 2.       PEDICURE I MANICURE KOSMETYCZNY

 

  1. 3.       ZABIEG ODŻYWCZY NA DŁONIE

Zabieg odżywczo-wygładzający dla dłoni.

 

BRZOSKWINIOWE DŁONIE Zabieg przeznaczony jest do przesuszonej, szorstkiej skóry dłoni oraz jako uzupełnienie zabiegu tradycyjnego manicure o elementy relaksu i odżywienia skóry dłoni. Po aromatycznym, pachnącym brzoskwiniami zabiegu, skóra rąk staje się nawilżona, gładka i odżywiona.

 

PAKIET ANTYCELLULITOWY

                                                              Cena       630 zł 

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA – polega na wykorzystaniu promieniowania podczerwieni i dwóch zakresów fali ultradźwiękowej, które dają szybkie efekty bez skutków ubocznych, jakie często  występują przy tradycyjnej liposukcji. Zabieg ten polega na rozerwaniu błon komórek tłuszczowych na wybranym obszarze ciała, nie uszkadzając przy tym naczyń krwionośnych, nerwów, czy innych tkanek. Po przerwaniu błony komórkowej komórek tłuszczowych uwolnione trójglicerydy, tłuszcze lub ich pochodne, dostają się do powierzchni międzykomórkowej i są transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby. Jak już tam się znajdą są traktowane podobnie jak tłuszcz dostarczany wraz z pożywieniem (usuwanie produktu rozpadu następuje w przebiegu procesów metabolicznych).W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, łydki, brzuch, talia, biodra, ramiona, okolice kolan.

RF Bipolar  emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.

Działanie funkcji RF polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala emitowana przez aparat RF jest absorbowana w komórkach skóry i nie niszczy innych struktur i nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Fala elektromagnetyczna emitowana przez RF ujędrnia i zagęszcza skórę

Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-50 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, gdy kuracja jest intensywniejsza

Ciesz się wymarzoną sylwetką bez cellulitu...

TERAPIA SLIM


Ten bardzo aktywny i intensywnie stymulujący zabieg to pierwszy, właściwy krok w kierunku poprawy sylwetki, pozbycia się cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg oparty jest na bezcennych substancjach lipolitycznych i drenujących, organicznych i mineralnych oraz najnowocześniejszych składnikach aktywnych znanych światowej kosmetologii. Wspomagają one lipolizę, czyli rozkład tłuszczów, usprawniają układ limfatyczny, działają regenerująco. Przynoszący zaskakujący efekt poprawy kobiecych kształtów oraz kondycji i jakości skóry. Już po jednym seansie poczujesz się lekka i zadbana, a po kuracji... sama sprawdź!